منوی اصلی
نویسندگان
دوستان
صفحات جانبی
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
  • دلــگیـــر مباش دلت کہ گیـر باشد رهـــــا نمے شوی ! خـداونـد بنده گــاטּ ِ خود را با آنچہ بہ آטּ « دل » بســته اند مے آزمــاید !!
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
برای ورود به چت روم کلیک کنید

كد چت روم

بخشی از شخصیت شما در رگهایتان جاریست آیا گروهای خونی می توانند باعث ایجاد یك خصوصیت یا عادت شخصی شوند؟شاید بله...شاید هم نه...برای نزدیك شدن به پاسخ این مقاله را بخوانید.اما فراموش نكنید كه اتكا به یك مقوله یا دلیل برای قضاوت در مورد اشخاص تنها نوعی ساده لوحی است

گروه خونی O - تیپ گرم

حدود38%مردم جهان دارای گروه خونی +O و 6% دارای گروه خونی -O هستند

خصوصیات

بی پروا،با اراده،مغرور،بخشنده،اجتماعی،با انرژی،برونگرا،رك وصریح،واقع گرا،نمایشی،عمومی،مثبت،مستقل،ریسك پذیر،نا فرمان،بی اعتبار،لجوج وخودمحور. به آسانی دوست می شوندوبا جریانات همراه شده وبه فرصت ها چنگ می زنند.برای شروع یك پروژه یا شكاریك ایده ونظر صریح هستند.درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می كنند.دربعضی موارد چندان دقیق نیستندواحساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند.ممكن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یك نظر بیان كننداما معمولا این مخالفت پایدار نیست.كارگشایانی سنتی،محرك وكمی لاف زن هستند.
احساسات خود را خیلی نشان می دهنداما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.نوعی ظرافت ذاتی وفطری دارند.شخصیت های اجتماعی وپر زرق و برق هستندمیتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.لغات و كلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستندورك وصریح احساسات درونیشان را فاش می كنند.جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می كنند.

گروه خونی A - تیپ سرد

حدود 34% ازمردم دارای گروه خونی +A و 6% دارای گروه خون -A هستند

خصوصیات


مطیع وآرام،دقیق،دلسوزوغمخوار،فداكار،مودب،درستكار،وفادار،احساساتی،درونگراوكمی دستپاچه.حتی در مواقع آشوب و غضب آرام وخون سرد هستند.نسبت به نظرات عمومی حساس اند.اغلب درون گرا هستند دربرخورد با دیگران خجالتی وكمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند كمی بدبین هستند.برای روابط ارزش قائل بوده ونسبت به دیگران وفادارند.نسبت به تغییرات تردید دارند.دوست داران طبیعت وگریزان از جمعیت وشلوغی هستند.به یك مكان شخصی یا پناهگاه امن ومخفی برای خود نیازمندند.عموما دو دل و غیر قاطع اند.برای حضوردر كارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.علاقه مند به ایجادرابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای اینكار نمی كنند.

گروه خونی B - فعال

حدود 9% از مردم جهان دارای گروه خونی +B و 25% هم دارای گروه خونی -B هستند


خصوصیات


بشاش وخوشرو،خوش بین،فعال،حساس،مهربان،فراموش كار،آشفته،درهم وسازمان نیافته،پرسروصدا،خودپسندوخودبین،پرانرژی وجدی در راه رسیدن به هدف،معمولا جزوبهترین افراد تیم می شوندوافراد تكرویی هستند.اغلب كارها رابا روشهای خودشان انجام می دهندوخود كفا هستند.شخصیتهای ماجراجوودلیر،علاقه مند به داشتن یك راه مشخص ومخصوص،موجوداتی اجتماعی وعلاقه مند به مهمان داری هستند.علاقه به حفظ روابط هستند وخودشان در این زمینه تلاش می كنند.

گروه خونی AB - فارغ از مراقبت و بی نیاز از توجه

حدود 4% مردم دارای گروه خونی +AB و 1% هم گروه خونی -AB دارند

خصوصیات


اجتماعی، سخت گیر نیستند،غمخوار ودلسوز،دیپلماتیك،اهل گشت وگذار،خلاق،غیر قابل پیش بینی،هنرمند،انعطاف پذیر،ترشرو ودرخود!مخلوطی از تضادها،خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باك وگستاخ با بعضی دیگر، برونگراودرونگرا،گاهی غیر قابل پیش بینی است وگاهی ظاهرا بسیار آرام وخونسردبه نظر می رسند.قدرت خلاقه زیادی دارند،توانا در پیدا كردن مشكلات ودور زدن آنها،علاقه مند به محیط شهری،به آسانی خسته می شوند.به نظر می رسد كه هر كاری كه انجام می دهند از روی اجبار است. هرگزكاری را برای قدردانی انجام نمی دهند.اسرار آمیز بنظر می رسند.در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند.علاقه مند به ایجاد رابطه نیستندوتلاش چندانی هم برای این كار نمی كنند.


پیچک دریافت کد ذکر ایام هفته برای وبلاگ

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

Online User

قالب وبلاگ


فال انبیاء

فال انبیاء

فال امروز

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic